Wspaniałe światy, nietuzinkowi bohaterowie i nieskończone możliwości. Właśnie tego możemy doświadczyć dzięki wyjątkowym ludziom – twórcom gier. Do udziału w Turnieju Trójgamicznym poszukujemy śmiałków, którzy:

  • pragną rozwijać swój potencjał,
  • chcą dać upust swojej kreatywności,
  • mają unikatowy pomysł na grę,
  • nie boją się rzetelnej oceny.

Już za chwilę wystartuje druga edycja Turnieju. Zespoły uczestników i uczestniczek będą konkurować ze sobą w jednej z trzech Szkół Gamizmu: Szkole Wschód, Szkole Zachód lub Szkole Południe. Jest o co walczyć, ponieważ zwycięskie grupy będą miały okazję wziąć udział w warsztatach w profesjonalnym studio gier Ten Square Games!

Do Turnieju można zgłosić drużynę liczącą od 8 do 10 osób (w tym przynajmniej 2 osoby płci innej niż męska) uczących się razem w szkole ponadpodstawowej, będącą pod opieką 1-3 nauczycieli/nauczycielek. Zespół winien również wyłonić spośród siebie lidera/liderkę.

W każdej grupie muszą znaleźć się minimum dwie osoby reprezentujące każdą ze ścieżek edukacyjnych: game design (projektanci fabuły i rozgrywki), game development (programiści) oraz experience design (graficy i dźwiękowcy). Wedle nich uczestnicy i uczestniczki będą odbywać specjalistyczne szkolenia, a w trakcie Turnieju Trójgamicznego wykonywać zadania i wyzwania związane ze swoimi profesjami.

Zbierzcie drużynę, wymyślcie ciekawą grę i może to właśnie Wy zawalczycie o zwycięstwo?

Więcej szczegółów już niebawem na naszej stronie oraz profilu na FB.