Poniżej znajdziecie alfabetyczną listę gier, które zostały zakwalifikowane do Konferencji Przydziału, odbywających się w przyszłym tygodniu w 9 Kantonach w całej Polsce.

Angled

Gra, o której większość powiedziałaby „symulator depresji” i chyba byłby to trafne słowa. W czasach jakich aktualnie żyjemy, nie jest kolorowo. Wstanie z łóżka, pójście do pracy i bezstresowe życie wydaje się być proste, jednak dla człowieka z depresją, nawet tak „najprostsze” zadania nie są tak łatwe do wykonania. Zagadki logiczne będą odzwierciedleniem tego, co znajduje się w głowie takiej osoby. Gracz będzie mógł bliżej poznać historię bohatera, równocześnie zapoznając się bliżej z chorobą.

Technikum Technologii Cyfrowych w Szczecinie

Ardena

Ardena jest to gra fabularna 3D z elementami survivalu a także mechanikami walki i tower defence. Gracz wciela się w dowódcę misji kosmicznej, który wraz ze swoją załogą rozbija się na dotychczas nieznanej planecie. Podczas pobytu na planecie cała załoga musi stawiać czoła wszelakim problemom aby przeżyć i finalnie wydostać się z Ardeny. Planeta pełna jest różnorodnej roślinności oraz wielu gatunków zwierząt. W dzień Ardena jest dość spokojną planetą w nocy zaś na gracza czyhają niebezpieczeństwa.

I Liceum Ogólnokształcące im. Władysława Broniewskiego w Świdniku

ASTATINUM

Czy zastanawiałeś się kiedyś jak zatrzymać śmierć? Chwilę po zakończeniu Wojny Orbitalnej między Ezyrem a Fluonią, doszło do inflacji tak ogromnej, że mieszkańcy zaczęli opuszczać miasta. Arkaniści zajmując rząd w Ezyrze, konfiskują ostatnie zasoby astatinum, odbierając ludziom życie. Czy decyzje podjęte przez dwunastoletnią Astę, podróżującą wraz ze swoim przyjacielem-robotem MAR-3K, zdołają uratować konającego dziadka Ezila? W jaki sposób zdobędzie astatinum, gdy jest ono w posiadaniu Arkanu…

Technikum nr. 4 przy Zespole Szkół Elektrycznych we Włocławku

Axis Mundi

Gra jest przedstawicielem gatunku RPG, która ukazuje świat z perspektywy lotu ptaka. Wcielamy się w postać młodego chłopaka wychowującego się w biedzie i głodzie w jednej z słowiańskich wiosek. Wrażliwy, empatyczny marzyciel modli się do słowiańskich Bogów o możliwość zmiany świata w którym żyje. Zorza wysłuchuje jego próśb i podarowuje mu klucz do bram Axis Mundi – miejsca stworzenia wszechświata, w którym będzie mógł dorównać Bogom i spełnić swe marzenia.

Zespół Szkół im. Zjednoczonej Europy w Oławie

Be Afraid of Falling Asleep

Room Escape utrzymany w klimacie horroru/grozy, który pokazuje, co może się dziać w umyśle człowieka, który stracił np. swoich bliskich. Gra z szeregiem łamigłówek, ciekawostek, jumpscarów oraz innych elementów, które napędzą Tobie strachu, czy też nakłonią Cię m.in. do refleksji, czy warto dusić w sobie negatywne emocje.

Zespół Szkół Technicznych w Ostrowie Wielkopolskim

Castaway

Pewnego dnia grupa ludzi zostaje wysłana w celu kolonizacji nieznanej dotychczas planety. Misja jednak nie idzie zgodnie z planem, co mogło pójść nie tak? Astronauci z impetem rozbijają się na księżycu nieodkrytej planety, a przeżywa tylko jeden. Ten nie zamierza się poddać a czeka go jeszcze długa droga, aby odnalezienia ratunku. Czy podoła zadaniu? Co go wtedy czeka? Odpowiedź na to może znaleźć przyszły gracz.

Zespół Szkół Elektrycznych nr 1 im. Powstańców Śląskich w Krakowie

Day in High School

Za złe zachowanie zostałeś zamknięty po lekcjach w szkole, w ramach nagany twoim zadaniem jest rozwiązanie wszystkich zagadek matematycznych, aby nauczyciel puścił Cię w końcu do domu. Jeżeli równanie zostanie rozwiązane źle zacznie gonić Cię nauczyciel który chce Ci wstawić jedynkę, musisz się przed nim ukryć, gdy jego złość opadnie, możesz dalej biegać i rozwiązywać równania, z coraz większą liczbą równań rozwiązanych źle nauczyciel zacznie poruszać się szybciej.

Powiatowe Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Pucku

Defaite

Defaite będzie grą fabularną z mechaniką naprawiania swoich błędów dzięki manipulacji czasem. Gracz dostanie możliwość przemieszczania się między kilkoma punktami w historii miasta i będzie mógł wykorzystać tę mechanikę w celu poznawania fabuły oraz rozwiązywania zagadek logicznych.

Zespół Szkół Nr 36 im. Marcina Kasprzaka w Warszawie

Delirius

Nie jest łatwo brać z życia pełnymi garściami, gdy od normalności dzieli cię tylko własny umysł. Czy zdołasz przebrnąć przez życie, mimo wyniszczającej cię choroby? Dzieło które chcemy stworzyć to przygodowa gra 2D, prezentująca kontrast między szarym, mrocznym światem z którym musi zmierzyć się nasz bohater, a ciepłem świata normalności. Jednym z głównych celów gry jest przekazanie graczom jak cenne jest zdrowie psychiczne oraz trud z jakim zmagają się osoby z takimi chorobami.

Zespół Szkół Technicznych w Ostrowie Wielkopolskim

Delore: After the years

Delore: After the years to gra, która opowiada historię zdradzonego głównego bohatera. Gra rozpoczyna się wojną z Imperium, po której państwo obejmuje rewolucja, podjęte wybory podczas wojny i po niej sytuują, w której frakcji będzie nasza postać, każda frakcja ma 3 zakończenia. Bohater zostaje zdradzony i reinkarnuje się po ok. 150 latach jednak świat się zmienił, państwo podzieliło się — teraz twoja kolej wybrać czy chcesz się zemścić, czy pojednać kraj.

Zespół Szkół Technicznych im. T. Kościuszki w Leżajsku

Elven Smith

Będzie to gra typu RPG, symulator kowala skupiający się na rozgrywce polegającej na wytwarzaniu przedmiotów, realizacji zleceń oraz relacjach z mieszkańcami miasteczka. Gracz wciela się w elfiego adepta kowalstwa, w świecie fantasy. Dziedziczymy kuźnię po dziadku. W tym świecie panuje wszechobecny rasizm w kierunku elfów. Każdy mieszkaniec ma swój wyjątkowy charakter. Nasze decyzje będą miały wpływ na otoczenie. Będziemy też posiadać swojego rywala, ludzkiego rzemieślnika.

Powiatowy Zespół Nr2 Szkół Ogólnokształcących Mistrzostwa Sportowego i Technicznych im. Ignacego Łukasiewicza w Oświęcimiu

Enfera

Dwuwymiarowa fabularna przygodówka z elementami gry RPG. Gra osadzona jest w alternatywnej rzeczywistości w której panuje tajemnicza zaraza. Zadaniem gracza bedzie zbadanie i wyeliminowanie źródła owej zarazy. Nie będzie to jednak takie łatwe, gdyż na naszego bohatera będzie czychać wiele niebezpieczeństw.

Zespół Szkół Nr 3 im. Jana Kochanowskiego w Wyszkowie

Errata

Gracz zostaje przeniesiony do innego świata wypełnionego różnymi mechanizmami. Ma za zadanie przemieszczać się między wymiarami, gdzie prawa fizyki działają inaczej. Głównym celem jest naprawianie maszyny sterującej światem. Wykorzystując koncepty geometrii nieeuklidesowej oraz teorie wszechświatów równoległych. Gra przedstawi anomalie grawitacji, materii, portale oraz nietypowe zachowanie czasu. Pokonywanie przeszkód przekaże wiedzę z dziedzin mechaniki, elektroniki i logiki.

Zespół Szkół nr 2 im. Eugeniusza Kwiatkowskiego w Dębicy

Exoludus

Gra Exoludus to gra skupiona na przedstawieniu historii gier komputerowych, jest to gra która z początkowych czasów gier przenosi się coraz nowsze czasy, zmienny gameplay jak i oprawa wizualna będzie dawała graczowi ciągle zmienną wedrówkę.

Zespół Szkół Elektrycznych nr 1 im. Powstańców Śląskich w Krakowie

Expiry Date

W naszej grze Ziemia jest u schyłku swoich możliwości odnowy. Wydarzenia zaczynają się tuż przed nadejściem katastrofy klimatycznej – od decyzji gracza będzie zależał jej przebieg i skutki. Będzie to gra strategiczna typu city builder polegająca na przetrwaniu i regeneracji naszej planety poprzez budowanie infrastruktury równoważąc wydatki i korzyści. „Expiry Date” uświadamia graczom, że w przypadku tak niszczycielskiego działania człowieka, naszej planecie skończy się termin przydatności.

Zespół Szkół Technicznych im. Tadeusza Kościuszki w Radomiu

Ghost of Pluto

Witajcie w Lemoświecie! Świecie pełnym robotów-wynalazców, robotów-czarodziei! Nasz główny bohater ląduje na planetoidzie, która okazuje się być zaludniona przez wrogo nastawione roboty. Aby powrócić na Ziemię, aby dowiedzieć się, kim jest nasza postać, co się stało, dlaczego planetoida nie jest pusta, gracz musi wykonać serię zagadek i pokonać wrogów w rozgrywce typu rougelike!

Zespół Szkół Politechnicznych w Głogowie

Inner Sorrow

Inner sorrow będzie grą Rogue-lite 2D o tematyce psychiki młodych osób, polegająca na przemierzaniu kolejnych poziomów ludzkiego umysłu. Oprawa audiowizualna pozwoli doświadczyć mrocznego klimatu oraz nastroju niepewności czy samotności. Gracz wcieli się w podświadomość nastolatka borykającego się z różnymi problemami. Będzie rósł w siłę, niszcząc skorumpowane myśli lub popadał w coraz głębsze odmęty ciemności, nie radząc sobie z nimi.

Zespoł Szkół Łączności w Gdańsku

Loop of Sorrow

Jest to pierwszoosobowy horror, który pozwoli nam dostrzec świat z perspektywy osoby cierpiącej na zaburzenia psychiczne. Podążaj za mrokiem korytarzy, rozwiązuj zagadki, a przy okazji przetestuj samego siebie walcząc z echem własnego świata […] I pamiętaj… on tylko czeka, żeby dopaść Cię w ciemności.

Zespół Szkół Ponadpodstawowych nr 2 w Jaworznie

M4x i niezapomniana przygoda

Jest to nietuzinkowa gra edukacyjno-przygodowa z inspirowaną latami 80 i 90 grafiką. Polega na nauce i utrwaleniu wiedzy z przeliczania jednostek oraz na poznawaniu wielu miejsc na świecie. Główną postacią jest podróżnik. Celem gry jest zdobycie wiedzy z dziedziny matematyki (przeliczania jednostek masy, czasu, długości, objętości, ciśnienia, prędkości, powierzchni) i geografii, przeprowadzenie bohatera i jego robotycznego kompana przez fabułę oraz zdobycia jak największej ilości punktów.

Zespół Szkół Nr 2 im. Bartosza Głowackiego w Opatowie

Mall of Death

W świecie opanowanym przez chciwość wciel się w Kono, który postanowił wziąć sprawy w swoje ręce i zwalczyć złego szefa. Przemierzaj rozmaite sklepy, walcz z przeciwnikami i zdobywaj nowe item’y oraz power-up’y. Gra przygodowa z aspektami fabularnymi, gdzie gracz przemierzając nowe poziomy zmierzy się z produktami( charakterystycznymi dla danego sklepu, w którym się znajduje). Czy uważasz, że jesteś w stanie podołać wyzwaniu i wyrwać świat spod władzy Wyzyskiwacza?

1 Liceum Ogólnokształcące w Rzeszowie

Out Of World

Na skutek gwałtownego ocieplenia klimatu lodowce zaczęły się topić. Wraz podniesieniem się wód na Syberii zaczęto odnotowywać pierwsze niewyjaśnione mutacje dotyczące ludzi. Naukowcy z całego świata podjęli się badania nad owym zjawiskiem, i jednogłośnie oznajmili, że w badanym lodzie napotkane zostały resztki nieznanego wcześniej wirusa.

Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego “Elektryk” w Nowej Soli

PolLand

PolLand jest to gra typu city builder z elementami strategii, w której gracz ma za zadanie skutecznie rozwijać swoje miasto, tak aby jego mieszkańcy byli zadowoleni oraz, co może okazać się niełatwym zadanie, przetrwali. Gracz zostanie wrzucony na planszę z podstawowymi surowcami i musi od zera zbudować swoje miasto. Sam musi zbudować drogi, dopasować urbanistykę do rodzaju terenu, dbać o obronę miasta, jedzenie, transport, mieć na uwadze pory roku czy też epoki w których się będzie znajdował.

Zespół Szkół Elektrycznych nr 1 im. Powstańców Śląskich w Krakowie

Potomkini ciemności

Okazuje się, że chłopak odkrył tajemniczą tablice w zapieczętowanej skrzyni. Shon jest świadom czemu ma służyć ten przedmiot i proponuje rozpoczęcie niebezpiecznej gry w wywoływanie duchów.

II Liceum Ogólnokształcące im. M. Kopernika w Cieszynie

Power of imagination

Bohaterem gry jest chłopak o imieniu Flynn (możliwość wyboru dziewczyny lub osoby bez określonej płci), który posiada wielką wyobraźnię. Często przenosi się do stworzonego przez siebie świata, w którym próbuje rozwiązywać swoje problemy ze zwykłego życia. Flynn czuje się wyobcowany, co może być skutkiem jego odmiennego zachowania, wyglądu i “lockdawnu” oraz przeprowadzki, do innego miasta. Rzeczywistość i świat wyobraźni przeplatają się.

I Liceum Ogólnokształcące im. Bolesława Chrobrego w Kłodzku

Puzzled Time

Puzzled Time to projekt łączący w sobie elementy gry platformowej, logicznej i przygodowej utrzymany w stylistyce steampunk. Takie połączenie zmusi gracza do wysilenia umysłu i zabierze go w niesamowitą podróż poza czasem i przestrzenią. Wcielając się w młodą podróżniczkę w czasie Iris podążymy śladem skrawków jej życia, rozwikłamy tajemnice przeszłości, przyszłości i teraźniejszości. Puzzled Time to przede wszystkim świetna, trzymająca w napięciu fabuła oraz klimatyczny i wciągający game play.

Zespół Szkół Mechanicznych w Elblągu

Rail Runner

Rail runner to gra przygodowa zawierająca elementy survivalu. Zmierzysz się w niej z przeciwnościami losu oraz różnorodną przyrodą, która utrudni ci drogę do celu. Zapoznaj się z historią konduktora, głównego bohatera, nad którym przejmiesz kontrole. Dotrzyj do ostatniej stacji, aby dowiedzieć się, gdzie podziała się reszta mieszkańców. Sprawdź, czy mimo różnych przeszkód uda ci się przejechać pociągiem parowym przez Verne.

Zespół Szkół nr 1 im. Powstańców Wielkopolskich w Swarzędzu

S(CHEM)E

Budzisz się w wielkim zamczysku w ponury, deszczowy dzień. Nie możesz sobie przypomnieć, jak się tu znalazłeś. Wiesz jedynie, że zbliża się wojna między królestwami, a ty, jako świeżo upieczony wódz jednej z armii państwa, które reprezentujesz musisz zagwarantować zwycięstwo swojemu władcy. Zawierając niepewne sojusze, budując i szkoląc swoje oddziały oraz walcząc na śmierć i życie za pomocą związków chemicznych może uda ci się odkryć swoją rolę w całym tym przedstawieniu.

I Liceum Ogólnokształcące im. ONZ w Biłgoraju

Slumber Hike

Slumber Hike rozgrywa się w krainie, w której wszystko jest uwarunkowane snami Niewiadomokogo. Zbzikowane stwory prowadzą dziewczynkę w pokićkane miejsca i dochodzi do absurdalnych wydarzeń. Świat snów nie jest ograniczony nudnymi prawami fizyki. W jednej chwili może być dzień i noc, a ryby mogą latać nam nad głowami. Sekret tkwi w tym, że dziewczynka ma ogromną moc i przybyła tu, żeby znaleźć swojego starszego brata i zabrać go do domu… Do taty.

Zespół Szkół nr 36 im. Marcina Kasprzaka w Warszawie

Słońce w zaświatach

Słońce w zaświatach” to survival-roguelike którego akcja dzieje się w świecie snów – krainie, w której przebywają dusze śniących ludzi. Protagoniści będą musieli zmierzyć się z zagrożeniami używając systemów wspomnień (drzewka umiejętności), pomysłów (budowanie i crafting) oraz bogatego i wymagającego systemu walki. Całość ma skłonić do refleksji i spojrzenia na świat z innej perspektywy. Wszystkiego mają dopełnić jakościowa grafika i płynne animacje.

Zespół Szkół Licealnych im. Józefa Piłsudskiego w Ustrzykach Dolnych

Split & Ted

Split & Ted to gra opowiadająca historie naukowca próbującego wynaleźć maszynę, która dzieli materię na normalną i ciemną. Po czasie udaje mu się ją wynaleźć, jednak pierwsze uruchomienie nie wychodzi po jego myśli, i ten przenosi się do dwóch wymiarów, zrobionych z normalnej, oraz ciemnej materii, w których to, główną role pełnią jego dwie odmienne osobowości. Celem gry będzie, ucieczka z obu światów i połączenie ich, w jeden. Jeśli im się nie uda, owe osobowości zanikną w bezczasowej próżni.

Centrum Kształcenia Zawodowego i Uustawicznego “Elektryk” w Nowej Soli

Stairway From Heaven

Gra 2d strategy rouglike. Zadaniem gracza jest się wydostać z niebiańskiego lochu. Ma do dyspozycji grupę więźniów którzy chcą się dowiedzieć co znajduje się poza granicami krainy nazywanej Niebem. Gracz przed wyruszeniem wybiera postać którą rozegra planszę. Jest to swojego rodzaju połączenie mechanik z gier Hades oraz Darkest Dungeon, lecz w przeciwnym świecie. Gra wymaga sporo szczęścia i umiejętności od gracza zapewniając jej solidną regrywalność.

Zespół Szkół Technicznych w Ostrowie Wielkopolskim

Story Apart

Gra przedstawia historię osoby cierpiącej na zaburzenie osobowości. Główny bohater musi odnaleźć sposób na ucieczkę przed mafią, której podpadła jego druga osobowość. Musimy naprawić skutki czynów dokonanych przez drugą osobowość w przeszłości i w trakcie gry. Na mapie występują miejsca, odblokowujące się podczas grania, w których możemy zobaczyć kluczowe momenty, które przeżyła druga osobowość. Odblokowują one misje.

Powiatowy Zespół Nr 2 Szkół Ogólnokształcących Mistrzostwa Sportowego i Technicznych w Oświęcimiu

System Breakdown

Chcemy stworzyć szybką grę akcji, która będzie się toczyła w alternatywnej wersji historii, gdzie komuniści wygrali konflikt z zachodem i przejęli cały świat. Wcielamy się w bohatera, który po 30 latach śpiączki chce się rozprawić z robotami komunistami raz na zawszę. Do swojej dyspozycji będzie miał swoje robotyczne ramię, które będzie można dowolnie modyfikować do stylu gry jaki gracz obierze. Gra będzie się toczyła na półotwartych lokacjach i arenach wzorowanych na futurystycznej Warszawie.

Technikum programistyczne Infotech w Białymstoku

The Bugs

Gra typu RTS, nie ma co się oszukiwać to bezprecedensownie najlepsza produkcja tego roku. The Bugs zapewnia graczom niezwykłą rozrywkę na najwyższym poziomie, walcz zdobywaj eksploruj! To nasze motto, oczywiście nie zabraknie też motywu obrony twierdzy! To nierozłączny element, bez którego The Bugs nie byłoby tak wyjątkową grą.

Zespół Szkół nr 1 im. Powstańców Wielkopolskich w Swarzędzu

The Last Bell

Uczeń kolejny raz źle napisał sprawdzian. Postanawia poprawić ocenę w nietypowy sposób – poprawiając ocenę w dzienniku w szkole. Celowo zostaje po lekcjach w jednym z pomieszczeń i czeka aż szkoła opustoszeje. Po drodze poza poprawą oceny musi jeszcze niezauważenie wydostać się ze szkoły. Na drodze stanąć może woźny, który co godzinę na dźwięk dzwonka robi obchód oraz liczne zabezpieczenia: kamery i alarmy. Na szczęście główny bohater nie jest sam – może liczyć na pomoc absolwenta.

I Liceum Ogólnokształcące im. Św. Barbary w Chodzieży

The Saltus Myth

Przedstawiamy problem jakim jest brak rzetelnego ukazania mitologii w szkołach. Chcemy ją okazać jako ciekawe podłoże do nauki historii. Gra imitować będzie wielki wybuch różnych mitologii, który doprowadzi do połączenia wiar oraz bóstw, zaś celem gracza będzie naprawienie tego wszystkiego. Zostanie to wszystko przeprowadzone w stylu gry rouge like, który pozwoli nam przechodzić ją wielokrotnie po zakończeniu, za każdym razem z nowymi rzeczami.

Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących im. Stefana Banacha w Jarosławiu

The Unstable

Vex – Lis Laboratoryjny, Theodoere – Szczur Laboratoryjny. Gra opowiada historie dwóch zwierząt laboratoryjnych, które zostały poddane dziwnym eksperymentom zostały naładowane dziwną energią, która jest w stanie zmieniać przestrzeń blisko jej źródła, oraz dała im bardziej zaawansowaną inteligencje. Po udanej ucieczce z laboratorium, szukają swojego miejsca na ziemi. Rozwiązując zagadki logiczne, oraz podejmując decyzję o otaczającym świecie, zmieniamy nie tylko swój los ale też innych postaci.

Zespół Szkół w Bielsku-Białej im. gen. Stanisława Sosabowskiego ZDZ w Katowicach

Trade & Build

Odkrycie pierwiastka ALFA pozwalającego na manipulacje związkami chemicznymi; w zupełnie nowy sposób ludzie mogą wytwarzać niezbędne do życia substancje jak woda i tlen. Wraz z odkryciem układu bogatego w pierwiastki Y2 i R3 podbój kosmosu wszedł w zupełnie nową fazę. Buduj bazę na planecie i jej księżycu, ale pamiętaj, że na planecie brakuje metali a na księżycu jedzenia i tlenu, Handluj uważając na zmienny kurs waluty i zdobądź dominację nad całym układem.

Zespół Szkół Mechaniczno-Elektrycznych w Tarnowie

TREEPASSER

Post-apokaliptyczna gra fabularna 2D pixelowa z rzutem ekranu dla młodzieży i dorosłych. W świecie zniszczonym przez ludzi doszło do wielu kataklizmów, największym zagrożeniem są roztapiające się lodowce. Naukowcy postanowili przeprowadzić symulacje dalszych wydarzeń, aby ustalić dalsze zagrożenia.
Celem gracza jest przejście 3 symulacji i znalezienie rozwiązań, każda z nich będzie posiadała dwa zakończenia, pozytywne i zakończone porażką.Docelowy rynek: Młodzież i dorośli. W świecie zniszczonym przez ludzi doszło do wielu kataklizmów, największym zagrożeniem są roztapiające się lodowce.

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Poddębicach

Water is all I can see

Gracz rozpoczyna rozgrywkę na bezludnej wyspie, dostał się na nią z powodu sabotażu stacji nurkowej, na której pracował. Ze sobą ma podstawowy sprzęt nurkowy oraz radio. /wszystko osadzone jest w realiach współczesnego świata/ Przez radio słyszy jak świat się “stacza” a skutki tego procederu zauważa sam: poziom wody z czasem będzie się podwyższał a ilość śmieci w oceanie rosła. Gracz ma walczyć o przetrwanie oraz próbować uciec z wyspy.

II Liceum Ogólnokształcące im. Bolesława Chrobrego w Sopocie

White City Memories

Daleka dieselpunkowa przyszłość,machiny objęły władzę i przekształciły wszystkie miasta europy w ponumerowane kompleksy industrialne wyprute z kultury,sztuki czy jakiejkolwiek rozrywki,ludzie jedynie pracują.W ten ponurej rzeczywistości neokomuny zdawałoby się nie ma nadziei ale w pewnym momencie odebrano transmisję radiową z USA która mówi o tym że jest jeszcze nadzieja,w ten sposób powstają bojownicy o wolność których zadaniem będzie odkryć historię miasta i przywrócić wolność ludziom

Zespół Szkół w Bielsku-Białej im. gen. Stanisława Sosabowskiego ZDZ w Katowicach

Who am I?

Who am I ? jest wzruszającą historią małego robota o imieniu Rusty poznającego świat złożony z pary i miedzi, którego zadaniem jest rozwiązywanie problemów osób, które spotyka podczas swojej niecodziennej podróży. Podróżując nasz lekko zardzewiały przyjaciel, napotka na swojej drodze wiele rozmaitych przeszkód, jednocześnie poznając problemy świata, w którym żyje. Who am I ? jest grą zręcznościową, jednocześnie stawiającą gracza przed wieloma trudnymi wyborami.

Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących im. Stefana Banacha w Jarosławiu