Białystok

Piotr Gacuta – Od dziecka fan aktywnego wykorzystywania wyobraźni, który nie umie się nudzić. Zapalony improwizator i larpowiec. Swoje pomysły na gry i warsztaty wprowadza w życie od 2014 roku. Obecnie pracownik Centrum Kultury i Rekreacji w Supraślu. Były aktor “Teatru Młodego Pokolenia”. Członek Stowarzyszenia Larpowego Żywia. Organizator festiwali promujących larpy – “ArtEast”. Prowadził zajęcia w ramach projektu “literaTOUR”, podczas którego dzieci wcielały się w role bohaterów różnych książek. Organizator, pomysłodawca i prowadzący “Larpstok” – warsztaty z improwizacji, tworzenia kostiumów, charakteryzacji scenicznej oraz kreowania uniwersum i bohaterów gier.

Bydgoszcz

Mateusz Makowskiczłowiek związany z kulturą od zawsze, jako animator społeczności lokalnych, edukator, projektant gier i doświadczeń z zakresu kultury uczestniczącej, aktor-amator czy wreszcie twórca i gracz larpowy. Od niemal pięciu lat związany z III sektorem obecnie stojąc na czele Fundacji Fantazmat, gdzie wraz z zespołem wciela w życie wszystkie te pomysły, które dla jednej osoby mogłyby się okazać zbyt karkołomne. Współinicjator projektu larpowego „Larperiada – cykl spotkań z kulturą przeżywania” skupionego wokół promocji larpów w przestrzeni lokalnej jako medium służące pobudzaniu kreatywności integracji i włączaniu społecznemu czy wreszcie amatorskiej grupy teatralnej „Wodorost”. Entuzjasta teatru jako narzędzia służącego inicjowaniu zmian społecznych (teatr forum, teatru uciśnionych, dramaterapii). Prywatnie wokalista-amator od dwóch lat lojalnie stojący po stronie psów w ich odwiecznym konflikcie z kotami.

Gdańsk

Jakub Krassowski – wżyciu zawodowym dyrektor zarządzający w Gdańskiej firmie Finelf zajmującej się porównywarkami produktów finansowych. Zarządza działalnością operacyjną, managerami liniowymi, procesem wytwarzania oprogramowania w metodyce SCRUM i planowaniem strategicznym. Ukończył zarządzanie na Wyższej Szkole Bankowej w Gdańsku. Prowadzi też własną firmę, w której realizuje między innymi prywatną pasję – projektuje i produkuje larpy, czyli wieloosobowe gry realizowane na żywo, oparte na aktorskim wcielaniu się przez uczestników w postaci. Larpami zajmuje się od kilkunastu lat, ma na swoim koncie gry kilku i kilkudziesięcioosobowe realizowane w zamkach, na poligonach, w centrach konferencyjnych, opuszczonych kamienicach, pałacach, bunkrach, sklepach IKEA, w środku lasu…

Katowice

Mikołaj Wicher – experience designer z ponad 10 letnim doświadczeniem. Swoją przygodę z projektowaniem gier i przeżyć zaczynał w larpach, współtworząc między innymi blockusterową produkcję College of Wizardry. Od kilku lat przenosi doświadczenie zdobyte w projektowaniu gier na żywo w przestrzenie wirtualne. Jako współwłaściciel firmy TURBOLARP, pracuje z PARADOX INTERACTIVE AB (producentem gry Europa Universalis 4) nad serią wydarzeń EU4 LAN PARTY łączących gry komputerowe z rzeczywistością. W ramach projektu Kultura w Sieci współtworzył “Sztuczkę – Interaktywną Grę Teatralną” z Teatrem Śląskim w Katowicach. Obecnie pracuje nad nieogłoszonym jeszcze projektem gry komputerowej jako Lead Designer. Z wykształcenia Kulturoznawca, absolwent Uniwersytetu Śląskiego. Hobbystycznie zajmuje się teorią i praktyką tworzenia larpów, za co wyróżniony został licznymi nagrodami – w tym Śląkfą i Złotą Maską Pyrkonu.

Lublin

Klaudyna Mach – człowiek wielu talentów – plastyczka, behawiorystka, trenerka, przedsiębiorczyni, przyszły psycholog. Wielbicielka yerba mate i alternatywnych metod parzenia kawy. Od dziecka zainteresowana szeroko pojętą fantastyką i mitologią oraz kulturą Kraju Kwitnącej Wiśni. Między zajęciami na studiach zajmuje się także prowadzeniem warsztatów skierowanych do młodzieży na trenie województwa lubelskiego. W czasie wolnym pasjonatka anime, wypraw i dogtrekkingu.

Poznań

Michał Karzyński – wieloletni organizator konwentów i festiwali fantastyki. Filozof z wykształcenia. Wciąż poszukuje okazji do zorganizowania czegoś, co sprawi ludziom frajdę.

Rzeszów

Anna Petynia-Kawa – absolwentka informacji naukowej i bibliotekoznawstwa na UMCS w Lublinie. Dziennikarka, copywriterka, przedsiębiorczyni, trenerka i pasjonatka teatru. Przez lata relacjonowała lubelskie i rzeszowskie życie teatralne i współtworzyła gazety na festiwalach teatralnych. Stały współpracownik Letniej Akademii Filmowej w Zwierzyńcu. Na co dzień prowadzi agencję kreatywną AjPi Media, zajmuje się reklamą i marketingiem. Współpracowała z instytucjami kultury, wiodącymi markami na rynku polskim, firmami deweloperskimi i sieciami handlowymi. Obecnie odpowiada za kreowanie wizerunku miasta Rzeszowa na Instagramie. Jako trenerka współpracuje z Agencją Coffeina PR, Szkołą ATUT, APHR Sp. z. o.o. oraz Oświatą Rzeszów.

Warszawa

Andrzej Pierzchała – członek stowarzyszenia Liveform. Larper, rpgowiec, historyk. Twórca  m.in  larpów Enuma elis,  Krew nie woda czy  międzynarodowej  bazy larpów  Print  &  Play.  Miłośnik historii:  tej, która  zdarzyła się  i którą  bada,  oraz  tej,  która tworzy  się  w  każdej  opowieści.  Doktoryzował się z brytyjskiej polityki bliskowschodniej w latach 1914-1923, acz zakres jego zainteresowań nie zamyka się w Imperium Brytyjskim. Miłośnik  francuskich musicali,  dobrych  książek  i starannych  przygotowań. Wierzy w  pracę  u podstaw i terminowość. Emerytowany konwentotwórca.

Wrocław

Zofia Skowrońska – game designerka, organizatorka eventów, specjalizująca się w grach na żywo dla dojrzałego odbiorcy. Wykładowczyni na Dolnośląskiej Szkole Wyższej we Wrocławiu, gdzie uczy storytellingu, projektowania systemów grywalizacyjnych oraz m-entertainmentu, czyli zarządzania grami mobilnymi. Prowadzi firmę Zula Costumes, w której tworzy na zamówienie grywalizacje, larpy, wydarzenia okołogrowe i promocyjne. Jej forte stanowi praca z cosplayerami, a oczkiem w głowie od lat pozostaje Maskarada, czyli największe w Polsce mistrzostwa cosplayowe podczas Festiwalu Fantastyki Pyrkon.