Kogo szukamy:

Studentów/studentek zainteresowanych pracą z młodzieżą, fanów/fanek gier komputerowych, którzy chcieliby/które chciałyby rozwijać się w tym zakresie.

Gdzie:

Projekt odbywa się w całej Polsce. Wolontariusze/wolontariuszki będą w dużej mierze pracować z zespołami zdalnie, za pośrednictwem dostępnych środków komunikacji internetowej. Przewidziany jest również udział wolontariuszy/wolontariuszek we wszystkich szkoleniach i wyjazdach na prawach członka/członkini zespołu – zwracamy koszty dojazdu.

Zadania:

Zadaniem wolontariuszy/wolontariuszek będzie wspieranie zespołów uczniów/uczennic biorących udział w Mistrzostwach Projektowania Gier Komputerowych – Turnieju Trójgamicznym do czerwca 2022. Każdy zespół będzie wspierany przez 2 wolontariuszy/wolontariuszki.

Do najważniejszych zadań będzie należało:

  • wspieranie zespołów w organizacji pracy i wyjazdów realizowanych w ramach projektu,
  • dbanie o dobrą komunikację i współpracę w zespole,
  • dbanie o prawidłowy przebieg informacji między zespołami a organizatorem,
  • pomoc logistyczna w organizacji szkoleń oraz wyjazdów.

Co oferujemy:

Wszyscy wolonatriusze i wolontariuszki w codziennej pracy będą wspierani przez zespół koordynatorów i koordynatorek oraz inne osoby zaangażowane do realizacji działań po stronie organizatora.

Wolontariuszom zostanie zapewniony nocleg i wyżywienie, a także zwrócony koszt dojazdu na szkolenie oraz wszystkie wyjazdy razem z zespołami.

W zamian za opiekę nad zespołami wolontariusze i wolontariuszki będą mogli korzystać z projektu razem z zespołami – szkolenia w projekcie (stacjonarne i online) w ramach ścieżek edukacyjnych: game development, experience design i game design.

Zgłoszenia:

Zainteresowana/zainteresowany?

Wypełnij formularz dostępny tutaj: https://fundacjateam.nazwa.pl/t3g/wolontariat